دریافت{تحقیق بررسی رابطۀ بین سرمایه فکری و بهره وری کارکنان در وزارت امور اقتصادی و دارایی}

تحقیق بررسی رابطۀ بین سرمایه فکری و بهره وری کارکنان در وزارت امور اقتصادی و دارایی|ایی کِی/دریافت/34016821|ekn50308974|سرمایه فکری,سرمایه ساختاری,سرمایه انسانی,سرمایه مشتری, بهره وری کارکنان,سرمایه فکری چیست,سرمایه فکری و عملکرد,سرمایه فکری و ارزش شرکت,سرمایه فکری و مدیریت دانش,سرمایه فکری doc,سرمایه فکری و بهره وری,سرمایه فکری pdf,بهره وری کارکنان pdf
این فایل درباره ی تحقیق بررسی رابطۀ بین سرمایه فکری و بهره وری کارکنان در وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود تحقیق در مورد بررسی رابطۀ بین سرمایه فکری و بهره وری کارکنان در وزارت امور اقتصادی و دارایی،در قالب word و در 162 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
چکیدهمقدمه
فصل اول:
كليات تحقيق
فصل دوم:
ادبیات نظری و پیشینه تحقیق
فصل سوم:
روش شناسي تحقيق
فصل چهارم:
تجزیه و تحلیل داده ها
فصل پنجم:
نتيجه گيري و ارائه پيشنهادات
منابعپرسشنامه

چکیده تحقیق:هدف اصلی این پژوهش، بررسی رابطه بین سرمایه فکری و بهره وری کارکنان در وزارت امور اقتصادی و دارایی است. این تحقیق براساس طرح تحقیق از نوع توصیفی- پيمايشي با تاکید بر همبستگی و براساس هدف، ازنوع کاربردی می باشد. جامعه آماری این پژوهش کلیه کارکنان و مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی شهر تهران می باشد. نمونه پژوهش شامل 333 نفر بود که به روش نمونه گیری تصادفی ظبقه ای انتخاب شده است. برای جمع آوری داده ها از پرسشنامه استاندارد (پرسشنامه سرمایه فکری بنتيس و پرسشنامه بهره وری هرسی بلانچارد و گلدسمیت) استفاده شده است که روایی آن از طریق تحلیل محتوی تأیید شده است و پایایی آن از طریق ضریب آلفای کرونباخ مورد آزمون قرار گرفته است که مقدار آلفای کرونباخ برای پرسشنامه سرمایه فکری 878/0 و برای پرسشنامه بهره وری 911/0 می باشد. معناداری رابطه بین متغیر های سرمایه فکری ( سرمایه انسانی، ساختاری و مشتری) بهره‌وری کارکنان از روش همبستگی پیرسون مورد آزمون قرار گرفت و معناداری تمامی رابطه ها مورد تأیید قرار گرفت.


مطالب دیگر:
🔍سرودهای‌زردشت🔍داشبورد میزان حفاری تونل جاده🔍دانلود فیلم های روبیکا🔍رام فارسی سامسونگ SM-C7108 اندروید 7.1🔍سمینار تربیت فرزند دکتر هلاکویی تولد تا ۳ سالگی🔍سمینار تربیت فرزند دکتر هلاکویی 3 سالگی تا 7 سالگی🔍نرم افزار آیین نامه همراه با سوالات اصلی سال 98🔍رسم خودکار بردارهای نمودار بصورت متوالی و رشد درصدی🔍پرتاب تاس در اکسل🔍داشبورد مدیریت هزینه های سفر🔍مجموع دریافتی براساس یک ماه🔍تبدیل تاریخ میلادی به هجری و بلعکس🔍نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی (بسیار ویژه)🔍کسب درآمد از اینستاگرام🔍کتاب آموزش کامل برنامه نویسی اندروید (pdf)🔍کتاب آموزش asp.net با زبان ساده (pdf)🔍دانلود مقاله همه چیز در مورد آسانسور وپله برقی در قالب پاورپوینت🔍دانلود ;کتاب اموزش طراحی مدار چاپی PCB (درقالب pdf)🔍دانلود کتاب مبانی کامپیوتر🔍تشخیص ابستنی در گاو شیری ( پاورپوینت )🔍دانلود مقاله اصول تراشکاری (word)🔍دانلود مقاله دیفرانسیل خودرو و روابط دینامیکی (pdf)🔍دانلود مقاله در مورد دستگاه های word) CNC)🔍همه چیز در مورد موتورگیربکس های آسانسور(pdf)🔍دانلود مقاله طراحی کابل های آسانسور(pdf)