دریافت{پاورپوینت مکتب اقتصادی نئوکلاسیک‌ها}

پاورپوینت مکتب اقتصادی نئوکلاسیک‌ها|ایی کِی/دریافت/2090425|ekn50308974|پاورپوینت مکتب اقتصادی نئوکلاسیک‌ها, تحقیق مکتب اقتصادی نئوکلاسیک‌ها, مقاله مکتب اقتصادی نئوکلاسیک‌ها, پاورپوینت نئوکلاسیک‌ها, نئوکلاس?
این فایل درباره ی پاورپوینت مکتب اقتصادی نئوکلاسیک‌ها می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع مکتب اقتصادی نئوکلاسیک‌ها، در قالب pptx و در 39 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

روش‌شناسی

تحلیل عرضه و تقاضا

تقاضا

عرضه

نظریه توزیع

بسط نظریه مارشال

اچ. ورث

بررسی روند‌های بلندمدت در اقتصاد ایالات متحده

مکتب تاریخی آلمان

نقش اقتصاددانان

قسمتی از متن:

بعد از اچ. ورث و پارتو که برای اولین بار تحلیل منحنی‌های بی‌تفاوتی را در مبحث مبادله ارائه کردند؛ بولی و بعدها آلن و هیکس از این مفهوم استفاده کردند.

این افراد درصدد اندازه‌گیری رتبه‌ای مطلوبیت برآمدند و بر این تصور توانسته‌اند مطلوبیت را در آن مقیاس اندازه‌گیری کنند.

این کار آن‌ها را قادر ساخت تا بین اثر درآمدی و اثر جانشینی تمایز قائل شوند.

ساموئل سان در سال 1950 نظریه ارجحیت‌های آشکار را ارائه کرد و تلاش نمود تا اندازه‌گیری مطلوبیت را از حالت عددی صرف خارج کرده و به بهره‌گیری از فرضیه قابلیت جایگزینی نزدیک کند.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " مکتب اقتصادی نئوکلاسیک‌ها " می باشد که در حجم 39 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های علوم اقتصادی به عنوان ارائه کلاسی ( سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مطالب دیگر:
📌نقشه ی جهت شیب شهرستان زرین دشت📌نقشه ی جهت شیب شهرستان شیراز📌بروشور پزشکی معرفی کبد📌بروشور آشنایی با مهندسی هسته ای📌پاورپوینت طرح توجيهي توليد دستمال مرطوب📌پاورپوینت طرح توجیهی ظروف یکبار مصرف گیاهی📌پاورپوینت خط تولید روغن خوراکی (نباتی، حیوانی) زیتون📌پاورپوینت آشنایی با خط تولید تایر📌پاورپوینت فرایند تولید نوشابه📌پاورپوینت فرایند تولید آجر سفال📌پاورپوینت آشنایی با فرایند تولید سوسیس و کالباس📌پاورپوینت فرایند تولید نان صنعتی📌پاورپوینت فرآیند تولید گچ📌پاورپوینت تولید مالت و ماء الشعیر📌پاورپوینت خط فرآوری و بسته بندی ماهی و میگو📌پاورپوینت بررسی روش تولید شیره انگور📌پاورپوینت فرآیند تولید جوانه های خوراکی📌پارپوینت تولید پودر خون📌پاورپوینت فرآیند تولید کنسرو ماهی📌پاورپوینت طرح توجیهی احداث باغ گردو📌پاورپوینت طرح توجیهی احداث مزرعه کشت آلوئه ورا📌پاورپوینت آشنایی با روش تولید پتو📌گزارش کارآموزی شرکت کاتالیست و پمپ کمپرسور📌گزارش کارآموزی پروژه احداث 254 متر شبکه فشار متوسط هوایی و یک دستگاه ترانس 20/25📌گزارش کارآموزی در ایستگاه تقويت فشار گاز