دریافت{پاورپوینت قابلیتهای سیاستهای راهبردی اقتصادی}

پاورپوینت قابلیتهای سیاستهای راهبردی اقتصادی|ایی کِی/دریافت/2090356|ekn50308974|پاورپوینت قابلیتهای سیاستهای راهبردی اقتصادی, مفهوم قابلیتهای سیاستی, تعریف قابلیتهای سیاستی, قابلیت و زنجیره ارزش, انواع مزیت رقابتی, مدله
این فایل درباره ی پاورپوینت قابلیتهای سیاستهای راهبردی اقتصادی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع قابلیتهای سیاستهای راهبردی اقتصادی، در قالب pptx و در 41 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

مفهوم قابلیتهای سیاستی

تعریف قابلیتهای سیاستی

قابلیت و زنجیره ارزش

انواع مزیت رقابتی

مدلهای شناسایی قابلیتها

انواع قابلیتها

نتیجه گیری

قسمتی از متن:

درباره قابلیت راهبردیِ سیاستهایِ اقتصادی نمی توان به مفهوم دقیق و یکپارچه ای دست یافت.

البته سیاست و عملکرد یک اقتصاد، بستگی به ترکیبِ انواع منابع و تواناییهای لازم برای بهره برداری درست و بهینه از این منابع دارد.

منابع و تواناییهایی که می توانند منجر به مزیت سیاستی شوند، متناسب با هر کار و فعالیتی متفاوت است. لذا منابع و تواناییها طی زمان تغییر می کنند.

منابع، شایستگیهای محوری، قابلیتها و قابلیتهای پویا همگی واژه هایی هستند که مبنای مزیت سیاستگذاریهای اقتصادی می شوند.

قابلیتهای سیاستی، از منابع بهره ور اقتصاد و تدابیر فعالان آن نشات می گیرند. و نشانگر فعالیتهایی اند که موجب تفاوت اقتصاد و بنگاهها در یک صنعت خاص از یکدیگر می شوند.

البته تقلید قابلیتها دشوار است. این نوع منابع همان ترتیبات هدایتیِ فعالیتهای اقتصاد و اقدامات نهادها و بنگاههای اقتصادی هستند.

بنابراین، قابلیتهای سیاستی در درون تصمیمات، ترتیبات و اقدامات و سازوکارهای اقتصادی، خود را نشان می دهند. لذا پیچیده و دارای ابهام علّی هستند و در نهایت، تقلید و انتقال آنها دشوار است.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " قابلیتهای سیاستهای راهبردی اقتصادی" می باشد که در حجم 41 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های علوم اقتصادی و مدیریت بازرگانی به عنوان ارائه کلاسی ( سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مطالب دیگر:
📗پاورپوینت ترنچر📗پاورپوینت زندگی نامه وارطان هوانسیان📗پاورپوینت تهویه طبیعی📗پاورپوینت آموزش درس نهم ، کتاب مطالعات اجتماعی پایه هشتم دوره اول متوسطه (ظهور اسلام در شبه جزیرۀ عربستان) 📗پاورپوینت مقایسه ورودی های خانه های یزد و ابیانه📗پاورپوینت مزایای انرژی بادی(توربین های بادی)📗پاورپوینت معرفي معمار زاها حديد و آثارش📗پاورپوینت طبیعت زنبور عسل📗پاورپوینت ضوابط و راهنمای طراحی شهری📗تحقیق درباره چگونگی کار ماهیچه ها📗تحقیق درباره اکولوژي جانوري و پراکنش آنها📗تحقیق درباره اتحاد ملي و انسجام اسلامي 📗تحقیق درباره اتصال خورجيني و ضرورت تغيير در نگرش‌ها📗تحقیق درباره اتمسفر زمين📗تحقیق درباره اثر گلخانه اي 📗تحقیق درباره احاديث تهمت📗تحقیق درباره احتراق در موتورهاي اشتعال 📗تحقیق درباره اخلاص📗تحقیق درباره اخلاق پيامبر📗تحقیق درباره اخلاق پيامبر اعظم (ص) و ازدواج📗تحقیق درباره اخلاق اسلامي📗تحقیق درباره اخلاق اسلامي مفاهيم و بنيادها📗تحقیق درباره اخلاق در اينترنت📗تحقیق درباره اخلاق سازماني📗تحقیق درباره اخلاق مديريت